בואו נשוחח , בצ'אט או בטלפון מסביב לשעון .

עם מי היית רוצה ליצור קשר ?

בחר את המוקד שהכי עומד על הצרכים שלך

מחפש משהו אחר?

מאוד תלוי בתקלה שנוצרה ברכב , אנחנו חברה שמחזיקה רק רכבים חדשים העוברים בדיקת קצין רכב כל יום ואנחנו מציעים שירותי סיוע לצד הדרך החל מ-19 ש”ח ליום . כמובן אם במידה הרכב נתקע מסיבה שהיא באשמתנו אנחנו נדאג שלא תחויב ואפילו נשמח להציע שדרוג על אי הנעימות. 

במידה ואתה מאחר נשריין לך את הרכב עד שתגיע , אם הסניף כבר סגור יש להתקשר למוקד הלקוחות לראות אם ניתן לבצע משלוח מחוץ לשעות הפעילות או פשוט להמתין לבוקר . במקרה של אי הגעה יחויב הלקוח במלא הסכום בנוסף קנס של 250 ש”ח אל אי הודעה אלה אם כן הסיבה היא מוצדקת .

לא בתל אביב אנחנו מחייבים מחיר קבוע של 199 ש”ח לכל כיוון נסיעה של הנהג עם רכב שכור במשלוח ללקוח בתוך תל אביב – מחוץ לתל איב בהמחירים משתנים מעיר לעיר .

כמובן ! אם עוד לא ביצעתם הזמנה רק זכרו לסמן במקום הנכון את הסניף שבו תרצו להחזיר את הרכב השכור בישראל , ללא צורך באישור נוסף. אם במידה כבר הזמנתם חייגו למוקד שלנו והם כבר ישמחו לסייע ולשנות עבורכם את ההזמנה אם לא הצלחתם לבד דרך הממשק החכם שלנו .

רוצים לשמוע על המסלול לתאגידים של commercial.car4hire ?

הצוות שלנו ישמח לענות על שאלותיכם לגבי Car4Hire Business. מלא את הטופס למטה ונציג מכירות Car4Hire Business ייצור קשר בהקדם. אם אתה מחפש תמיכה, אנא שלח בקשה באמצעות אחד מהמשאבים המפורטים למעלה.

Scroll to Top